O Naszej Firmie

Aisko - Dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Aisko Spółka Jawna

ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
NIP: 1231134132, REGON: 141236986
KRS: 0000295725, Nr rej.: 000005213

Radal

Witamy na stronie Radal.pl w imieniu swoim oraz firmy Radal Technology Ltd, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Firma Radal Technology Ltd jest światowym liderem w produkcji systemów zapewniających proste i efektywne monitorowanie przestrzegania zakazu palenia tytoniu. Jako pierwsza na świecie opracowała i wprowadziła do masowej produkcji czujniki Cig-Arrete® służące do detekcji dymu papierosowego.

Detektory Cig-Arrete® są niezwykle czułymi urządzeniami umożliwiający niemal 100% wykrycie nielegalnego paleniem tytoniu. Idealnie nadają się do montażu w trudnych do monitorowania pomieszczeniach np. toaletach, kabinach WC, szatniach, w środkach transportu publicznego oraz pozostałych miejscach, w których obowiązuje zakaz palenia.

Czujniki mogą pracować jako autonomiczne urządzenia lub stanowić część większego systemu alarmowego przewodowego lub bezprzewodowego.

Produkty Cig- Arrete® doskonale sprawdzają się jako narzędzia dla administratorów obiektów do egzekwowania obowiązku zakazu palenia. Urządzenia firmy Radal Technology Ltd są dystrybuowane w ponad 30 krajach na całym świecie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą oraz informacjami zawartymi na naszej stronie, dzięki którym dowiecie się, w jaki sposób można rozwiązać problem nielegalnego palenia tytoniu w pomieszczeniach lub na terenie objętym zakazem palenia.